Waar kunnen we je mee helpen?

Ben je naar iets specifieks op zoek? Vul hieronder je zoekterm in en we helpen je graag verder.

Veel gezocht: CAO Duurzaamheid IZA

Aanbevolen

Congres Thuis in de Wijk

Georganiseerd door:

ActiZ | Aedes | Ministerie VWS | Ministerie VRO | Zorgverzekeraars Nederland

Congres Thuis in de Wijk is hét congres over woonvormen en samenwerken in wonen, welzijn en zorg. Dit jaar vindt het congres Thuis in de Wijk plaats op woensdag 2 april met als titel: “Zorgzaam in je straat”. De locatie is wederom Congrescentrum 1931 in Den Bosch. Dit is het congres over de landelijke woonzorgopgave van ouderen en de oplossingen in wonen, welzijn en zorg. Wil je erbij zijn? Schijf je dan nu in, het maximaal aantal kaarten is beperkt. Voor ActiZ-leden zijn er 70 vrijkaarten beschikbaar, maximaal één per zorgorganisatie.

Specifiek wordt er tijdens het programma ingegaan op onderstaande vragen:

  • Hoe zit het met de inrichting van buurten waar ouderen wonen?
  • Hoe bouwen we aan een fysieke en sociale leefomgeving die uitnodigt tot ontmoeten en bewegen?
  • Hoe realiseren we een gebouw, een buurt waar mensen omzien naar elkaar en contact tussen generaties gemakkelijk ontstaat?
  • Hoe zorg je voor een zorgzame straat?

Veel zorgorganisaties zijn hier lokaal mee bezig, sommigen al heel lang en met veel ervaring, sommigen nog startend. Meerdere zorgorganisaties werken mee aan de sessies en nemen je mee in hun aanpak en ervaringen. Kom inspiratie opdoen!

Het volledige programma - inclusief alle deelsessies, masterclasses, ronde tafels en projectbezoeken – is via bovenstaande link te bekijken. Ongeveer een maand voor het congres zult u per mail meer informatie ontvangen over het aanmelden voor de verschillende onderdelen. 

Congres Thuis in de wijk

Het congres Thuis in de Wijk wordt ondersteund door ActiZ, Aedes, ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening (VRO), ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport, Zorgverzekeraars Nederland.