ActiZ medewerkers

Beleidsadviseur

Joost Adams

j.adams@actiz.nl
085-0772078

Senior beleidsadviseur

Paul van Aken

p.van.aken@actiz.nl
085-0772048

Secretaresse

Hayet Amrati

h.amrati@actiz.nl
085-0772074

Beleidsadviseur

Dharma Behari

d.behari@actiz.nl
085-0772012

Beleidsadviseur

Harold Beumer

harold.beumer@actiz.nl
085-0772062

Junior communicatieadviseur

Sanne Boon

s.boon@actiz.nl
085-0772043

Directiesecretaresse

Esther Bos

e.bos@actiz.nl
085-0772063

Communicatieadviseur

Eric Bosman

e.bosman@actiz.nl
085-0772073

Functioneel applicatiebeheerder

Djamel Bouchikhi

d.bouchikhi@actiz.nl
085-0772020

Webredacteur

Suzan van den Boer

s.van.den.boer@actiz.nl
085-0772054

Afdelingsdirecteur/accountmanager Jeugd

Angela Bransen

a.bransen@actiz.nl
085-0772001

 

Administratief medewerker

Ellen Collignon

e.collignon@actiz.nl
085-0772068

Beleidsadviseur

Viviana Contreras Salazar

v.contreras-salazar@actiz.nl
085-0772058

Communicatieadviseur

Jacqueline Donga

j.donga@actiz.nl
085-0772031

Beleidsadviseur

Marc van Eck

m.van.eck@actiz.nl
085-0772064

Beleidsadviseur

Anne Lee Edens

a.edens@actiz.nl
085-0772004

Directiesecretaresse

Ineke van Elst

i.van.elst@actiz.nl
085-0772027

Senior medewerker documentbeheer

Hans Franken

h.franken@actiz.nl 
085-0772030

Stafmanager

Anneke Frenk

a.frenk@actiz.nl
085-0772005

Administratief medewerker financiën

Diana Goes

d.goes@actiz.nl
085-0772067

Secretaresse/webredacteur

Hanny Groot

h.groot@actiz.nl
085-0772018

Directiesecretaresse

Annemieke de Groot

a.de.groot@actiz.nl
085-0772008

 

Accountmanager Wonen en Zorg

Frank Hagelstein

f.hagelstein@actiz.nl
085-0772016

Webredacteur

Charlotte Harkema

c.harkema@actiz.nl 
085-0772061

 

Senior beleidsadviseur

Ivette Heesbeen

i.heesbeen@actiz.nl
085-0772029

Evenementen Coördinator

Pascale van den Hoven

p.van.den.hoven@actiz.nl
085-0772047

Programma manager

Marieke Janssen

m.janssen@actiz.nl
085-0772067

Medewerker PZ

Sandrien Keukens

s.keukens@actiz.nl
085-0772072

Senior communicatieadviseur

Olfert Koning

o.koning@actiz.nl
085-0772077

Senior beleidsadviseur

Michiel Kooijman

m.kooijman@actiz.nl
085-0772044

Beleidsadviseur

Fem Korsten

f.korsten@actiz.nl
085-0772069

Medewerker relatiebeheer

Riny van Lier

r.van.lier@actiz.nl
085-0772051

Senior beleidsadviseur

Lenard Markus

l.markus@actiz.nl
085-0772039

Senior beleidsadviseur

Annemiek Mulder

a.mulder@actiz.nl
085-0772007

Senior beleidsadviseur

Henny Mulders

h.mulders@actiz.nl
085-0772023

Directieadviseur

Henriëtte Neuteboom

h.neuteboom@actiz.nl 
085-0772024

Functioneel applicatiebeheerder

Babs Nieuwenhuis

b.nieuwenhuis@actiz.nl
085-0772019

Junior beleidsadviseur

Christa Ooms

c.ooms@actiz.nl
085-0772014

Personeelsadviseur

Helène Oosenbrug

h.oosenbrug@actiz.nl
085-0772021

Senior beleidsadviseur

Herma Oosterom

h.oosterom@actiz.nl
085-0772025

Online specialist

Myrna Peek

m.peek@actiz.nl
085-0772075

Communicatieadviseur

Jenneke Penning

j.penning@actiz.nl
085-0772053

Beleidsadviseur

Karin de Poorter

k.de.poorter@actiz.nl
085-0772035

Beleidsadviseur

Erik Reus

e.reus@actiz.nl
085-0772011

Senior beleidsadviseur

Remco Rog

r.rog@actiz.nl
085-0772065

Secretaresse

Karin van Rossenberg

k.van.rossenberg@actiz.nl
085-0772037

Medewerker documentbeheer

Walter Rotte

w.rotte@actiz.nl
085-0772071

Beleidsadviseur

Devie Rusch

d.rusch@actiz.nl
085-0772040

Secretaresse

Julia Scheld

j.scheld@actiz.nl 
085-0772034

Beleidsadviseur

Kelly Schroeder

k.schroeder@actiz.nl
085-0772038

Adviseur

Penny Senior

p.senior@actiz.nl
085-0772049

 

Directeur

Wouter van Soest

w.van.soest@actiz.nl
085-0772080

Senior beleidsadviseur

Margriet Snellen

m.snellen@actiz.nl
085-0772041

Secretaresse

Desiree van Spanje

d.van.spanje@actiz.nl
085-0772026

Accountmanager Informatisering

Inge Steinbuch

i.steinbuch@actiz.nl
085-0772028

 

Beleidsadviseur

Veronique Tubée

v.tubee@actiz.nl
085-0772056

Secretaresse

Sascha van Twillert

s.van.twillert@actiz.nl
085-0772053

Senior beleidsadviseur

Gerdienke Ubels

g.ubels@actiz.nl
085-0772017

Beleidsadviseur

Suzanne Veen

s.veen@actiz.nl 
085-0772055

Medewerker financiën

Johan Veenstra

j.veenstra@actiz.nl
085-0772013

Beleidsadviseur

Annemarie Velt

a.velt@actiz.nl
085-0772006

Junior beleidsadviseur

Eva Verdeijen

e.verdeijen@actiz.nl
085-0772057

Beleidsadviseur

Wimjan Vink

w.vink@actiz.nl
085-0772059

Secretaresse

Nathalie Visser

n.visser@actiz.nl
085-0772046

Junior beleidsadviseur

Lotte Vlaar

l.vlaar@actiz.nl
085 077 2002

Beleidsadviseur

Marina de Voogdt

m.de.voogdt@actiz.nl
085-0772042

Adjunct-directeur

Charlotte Vromans

c.vromans@actiz.nl
085-0772009

 

Webredacteur

Anja van Westendorp

a.van.westendorp@kcwz.nl
085-0772003

Senior medewerker Financiën

Henk van Wijngaarden

h.van.wijngaarden@actiz.nl
085-0772022

Senior beleidsadviseur

Johanneke van Woerden

j.van.woerden@actiz.nl
085-0772033

Beleidsmedewerker

Ruud Zondervan

r.zondervan@actiz.nl
085-0772052