ActiZ medewerkers

Senior beleidsadviseur

Paul van Aken

p.van.aken@actiz.nl
06-21872440

Secretaresse

Hayet Amrati

h.amrati@actiz.nl

06-130 81 875

 

Beleidsadviseur

Dharma Behari

d.behari@actiz.nl
06-21860769

Beleidsadviseur

Harold Beumer

harold.beumer@actiz.nl
06-11185084

Accountmanager Zorg Thuis

Hillie Beumer

h.beumer@actiz.nl
085-0772064

Functioneel applicatiebeheerder

Djamel Bouchikhi

d.bouchikhi@actiz.nl
085-0772020

Beleidsadviseur

Henk de Boer

h.de.boer@actiz.nl
030-2739770

Webmaster

Suzan van den Boer

s.van.den.boer@actiz.nl
085-0772054

Afdelingsdirecteur/accountmanager Jeugd

Angela Bransen

a.bransen@actiz.nl
085-0772001

 

Administratief medewerker

Ellen Collignon

e.collignon@actiz.nl
085-0772068

Beleidsadviseur

Viviana Contreras Salazar

v.contreras-salazar@actiz.nl
06-55701487

Communicatieadviseur

Jacqueline Donga

j.donga@actiz.nl
085-0772031

Beleidsadviseur

Marc van Eck

m.van.eck@actiz.nl
085-0772064

Beleidsadviseur

Anne Lee Edens

a.edens@actiz.nl
085-0772004

Directiesecretaresse

Ineke van Elst

i.van.elst@actiz.nl
06-11431424

Senior medewerker documentbeheer

Hans Franken

h.franken@actiz.nl 
06-25038420

Stafmanager

Anneke Frenk

a.frenk@actiz.nl
06-11310656

Administratief medewerker financiën

Diana Goes

d.goes@actiz.nl
085-0772067

Secretaresse/webredacteur

Hanny Groot

h.groot@actiz.nl
085-0772018

Directiesecretaresse

Annemieke de Groot

a.de.groot@actiz.nl
085-07720089

 

Accountmanager Wonen en Zorg

Frank Hagelstein

f.hagelstein@actiz.nl
06-15030610

Webredacteur

Charlotte Harkema

c.harkema@actiz.nl 
085-0772061

 

Manager

Daniëlle Harkes

d.harkes@kcwz.nl
06-55123734

 

Senior beleidsadviseur

Ivette Heesbeen

i.heesbeen@actiz.nl
085-0772029

Secretaresse

Pascale van den Hoven

p.van.den.hoven@actiz.nl
085-0772047

Beleidsadviseur

Marlieke Janssen ten Haaf

m.janssentenhaaf@actiz.nl
06-54756090

Medewerker PZ

Sandrien Keukens

s.keukens@actiz.nl
030-2739393

Senior beleidsadviseur

Michiel Kooijman

m.kooijman@actiz.nl
085-0772044

PA-coördinator

Michiel Krijvenaar

m.krijvenaar@actiz.nl
085-0772045

Medewerker relatiebeheer

Riny van Lier

r.van.lier@actiz.nl
085-0772051

Secretaresse

Angélique Linschoten

a.linschoten@actiz.nl
06-15402691

Senior beleidsadviseur

Lenard Markus

l.markus@actiz.nl
085-0772039

Senior beleidsadviseur

Annemiek Mulder

a.mulder@actiz.nl
085-0772007

Senior beleidsadviseur

Henny Mulders

h.mulders@actiz.nl
085-0772023

Directieadviseur

Henriëtte Neuteboom

h.neuteboom@actiz.nl 
06-21510821

Functioneel applicatiebeheerder

Babs Nieuwenhuis

b.nieuwenhuis@actiz.nl
085-0772019

Personeelsadviseur

Helène Oosenbrug

h.oosenbrug@actiz.nl
06-25012248

Senior beleidsadviseur

Herma Oosterom

h.oosterom@actiz.nl
085-0772025

Communicatieadviseur

Jenneke Penning

j.penning@actiz.nl
085-0772053

Beleidsadviseur

Karin de Poorter

k.de.poorter@actiz.nl
06-55701479

Accountmanager Revalidatie en Herstel

Ellen Righart

e.righart@actiz.nl
06-11944269

Senior beleidsadviseur

Remco Rog

r.rog@actiz.nl
030-2739767

Secretaresse

Karin van Rossenberg

k.van.rossenberg@actiz.nl
085-0772037

Medewerker documentbeheer

Walter Rotte

w.rotte@actiz.nl
030-2739393

Beleidsadviseur

Vincent Sapuletej

v.sapuletej@actiz.nl
06-21872515

Secretaresse

Julia Scheld

j.scheld@actiz.nl 
085-0772034

Beleidsadviseur

Kelly Schroeder

k.schroeder@actiz.nl
085-0772038

Beleidsadviseur

Karin Schuldink

k.schuldink@actiz.nl
085-0772036

Adviseur

Penny Senior

p.senior@actiz.nl
085-0772049

 

Senior beleidsadviseur

Tamara Slagter

t.slagter@actiz.nl
06-15407223

Directeur

Wouter van Soest

w.van.soest@actiz.nl
030-2739349/499

Senior beleidsadviseur

Margriet Snellen

m.snellen@actiz.nl
06-21864922

Accountmanager Informatisering

Inge Steinbuch

i.steinbuch@actiz.nl
085-0772028

 

Persvoorlichter

Evedien Tukkers

e.tukkers@actiz.nl
085-0772015

Beleidsadviseur

Veronique Tubée

v.tubee@actiz.nl
06-21886423

Secretaresse

Sascha van Twillert

s.van.twillert@actiz.nl
085-0772053

Senior beleidsadviseur

Gerdienke Ubels

g.ubels@actiz.nl
085-0772017

Medewerker financiën

Johan Veenstra

j.veenstra@actiz.nl
030-2739393

Beleidsadviseur

Annemarie Velt

a.velt@actiz.nl
06-21872755

Directie/secretaresse

Jacomine Verhoef

j.verhoef@actiz.nl
06-11078743

Beleidsadviseur

Wimjan Vink

w.vink@actiz.nl
085-0772059

Secretaresse

Nathalie Visser

n.visser@actiz.nl
085-0772046

Beleidsadviseur

Marina de Voogdt

m.de.voogdt@actiz.nl
030-2739769

Adjunct-directeur

Charlotte Vromans

c.vromans@actiz.nl
06-51333091

 

Webredacteur

Anja van Westendorp

a.van.westendorp@kcwz.nl
085-0772003

Senior medewerker Financiën

Henk van Wijngaarden

h.van.wijngaarden@actiz.nl
030-2739393

Adviseur

Yvonne Witter

y.witter@kcwz.nl
06-10175039

Senior beleidsadviseur

Johanneke van Woerden

j.van.woerden@actiz.nl
06-21872642

Beleidsmedewerker

Ruud Zondervan

r.zondervan@actiz.nl
085-0772052