Waar kunnen we je mee helpen?

Ben je naar iets specifieks op zoek? Vul hieronder je zoekterm in en we helpen je graag verder.

Veel gezocht: CAO IZA Duurzaamheid
Voor ActiZ-leden

Landelijke kwaliteitsnetwerkdag

Georganiseerd door:

ActiZ

ActiZ organiseert op maandag 5 juni bij Kontakt der Kontinenten in Soesterberg de jaarlijkse kwaliteitsnetwerkdag.

Deze kwaliteitsnetwerkdag wordt wederom gevuld met een inspirerende spreker, een theaterbespiegeling en uiteraard workshops die aansluiten bij jullie werk. Ook is er ruimte om met uw eigen kwaliteitsnetwerk te sparren. De medewerker op 1, is een van de lijnen van de dag en hoe dat vervolgens doorwerkt in werkzaamheden op het gebied van kwaliteit.

Op een later moment wordt het programma verder ingevuld. Op de dag zelf kunt u een keuze maken voor verschillende inhoudelijke workshops.
De workshops gaan over vertrouwde kwaliteitsonderwerpen en hoe daar slim invulling aan kan worden gegeven nu de zorg zo verandert.