Inspiratie Labsessie Positieve Gezondheid
ActiZ en Living Labs
Binnen de Living Labs horen we het gedachtengoed van Positieve Gezondheid vaak terugkomen. Tegelijkertijd is nog niet altijd precies duidelijk wat het is, hoe het ingezet kan worden in de zorg thuis en wat de bredere ontwikkelingen en kansen zijn.
In deze inspiratiesessie nodigen we Angelique Schuitemaker (directeur Institute for Positive Health) uit om heel praktisch met de Living Labs mee te denken hoe de zorg anders georganiseerd kan worden vanuit het oogpunt van positieve gezondheid.
Zij heeft lang in de ouderenzorg gewerkt, o.a. als directeur wijkverpleging dus kent de context goed.
Ze werkt graag mee aan de Living Labs en wil maatwerkadvies geven: van heel concreet vanuit de zorgprofessional in de wijk, tot wat nodig is in de organisatie of breder in de regio.
Voor wie?
Voor alle geïnteresseerden vanuit de regionale Living Labs (en uit de zorgorganisaties) om elkaar te ontmoeten, te inspireren, te reflecteren en van elkaar te leren.
We nodigen ook andere leden van Actiz uit die geïnteresseerd zijn in het onderwerp.
Programma
- Korte kennismaking
- Welke vragen hebben jullie over PG? Wat doen jullie al op dit gebied in de organisatie?
Per Living Lab toelichting over invalshoek mbt positieve gezondheid - Introductie gedachtengoed Positieve Gezondheid door Angelique Schuitemaker en toepassingsmogelijkheden
- Concreet maatwerkadvies voor de Living Labs

Meer weten? Neem contact met ons op
Meer weten? Neem contact met ons op
Senior beleidsadviseur